ZBADAJ SWOJE DZIECKO!

Wiek przedszkolny to w życiu dziecka okres intensywnego rozwoju. W tym czasie  nabywa ono nowych umiejętności i utrwala nawyki. Harmonijny rozwój mogą zakłócić zaburzenia poszczególnych sfer m.in. mowy, emocji, zachowań społecznych. Nie warto bagatelizować nawet niewielkich trudności dziecka i zwlekać z diagnozą. Historie naszych pacjentów są dowodem na to, że im szybciej rozpoznamy problem, tym szybciej możemy się z nim uporać. Dla dobra dziecka!
Zapraszamy na Tydzień Bezpłatnych Badań dzieci w wieku 2-7 lat. Od 7 do 11 grudnia nasi specjaliści: logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej i pedagodzy specjalni są do Państwa dyspozycji. Podczas konsultacji otrzymają Państwo rzetelną informację na temat rozwoju dziecka. Jeśli zajdzie taka potrzeba, eksperci udzielą wskazówek, jak indywidualnie wspomagać dziecko w domu lub poinformują, w jakim zakresie wskazana byłaby pomoc terapeuty.
Badania odbywają się w godzinach popołudniowych w dwóch lokalizacjach w Wołominie:
przy ul. Kościelnej 38 i przy ul. Mieszka I 14.

Celem umówienia spotkania prosimy o kontakt z recepcją:
Tel. 533 403 400
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona o zapisie na badanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

 

ASQ plakatA3 tydzienbezplatnychbadan 2015.11.24